Prymitywy graficzne i ich style

System fastGIS umożliwia rysowanie i edycję typowych elementów prymitywnych jak linie proste, łamane, łamane zamknięte (wypełnione i niewypełnione) oraz łuki. Można wybrać praktycznie dowolny styl jak linie proste, przerywane itp., grubość linii oraz jej kolor czy kolor wypełnienia. Specjalny tryb edycji w systemie fastGIS umożliwia dodawanie punktów charakterystycznych, ich przemieszczanie (dociąganie) i usuwanie. Elementy punktowe mogą być reprezentowane przez symbole wektorowe i rastrowe. Wszystkie operacje graficzne w systemie fastGIS są chronione wielopoziomowym undo / redo.

Nie znalazłeś interesującej Cie funkcji?

Tworzymy rozwiązania dedykowane Skontakuj się z nami

Prosta paszportyzacja
z fastGIS
- skontaktuj się z nami
i dowiedz się więcej

zdjęcie

Jarosław Orszański

693 901 183

biuro@fastgis.com

Więcej Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fast M.J. Orszańscy sp. j. moich danych osobowych wskazanych w niniejszym formularzu w celu sprzedaży i marketingu własnych produktów i usług.
Więcej Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Fast M.J. Orszańscy sp. j. za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail/numer telefonu zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Więcej Wyrażam zgodę na używanie przez Fast M.J. Orszańscy sp. j. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne.

* pola wymagane