Zapisz się na szkolenie fastGIS

Zgłoszenia prosimy nadsyłać pocztą elektroniczną na adres kontaktowy. Szkolenie rozpoczyna się o godzinie 9:00 i kończy o 17:00.  Oferujemy bezpłatne szkolenie jedynie dla pierwszego pracownika z danej firmy. W celu wyszkolenia większej ilość osób, należy opłacić szkolenie w wysokości 500 zł (+23% VAT) od osoby.

Każdy uczestnik szkolenia powinien mieć swój własny komputer (notebook) z systemem operacyjnym Windows Vista lub nowszym. Użytkownik powinien mieć uprawnienia administracyjne do swojego komputera w celu umożliwienia instalacji systemu fastGIS.

zdjęcie

Szkolenia odbywają się w naszej sali konferencyjnej w Łodzi, ul. Romanowska 55F, pasaż usługowo-handlowy, lokal 15.

Program szkolenia
zdjęcie

Najbliższe szkolenie:

Formularz zapisu

Terminarz wszystkich szkoleń:

Formularz zapisu

Formularz zapisu

Więcej Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fast M.J. Orszańscy sp. j. moich danych osobowych wskazanych w niniejszym formularzu w celu sprzedaży i marketingu własnych produktów i usług.
Więcej Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Fast M.J. Orszańscy sp. j. za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail/numer telefonu zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Więcej Wyrażam zgodę na używanie przez Fast M.J. Orszańscy sp. j. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne.

*pola wymagane