Zapisz się na szkolenie fastGIS

W okresie pandemii przeprowadzamy szkolenia zdalne, szkolenia dedykowane wyjazdowe lub stacjonarne dla grupy użytkowników z jednej firmy. Aby pomóc firmom we wdrożeniu oferujemy zdalne konsultacje oraz dostęp do przygotowanego programu szkoleniowego na dedykowanej witrynie do samokształcenia.

Zgłoszenia i zapytania dotyczące szkoleń z paszportyzacji prosimy nadsyłać pocztą elektroniczną na adres kontaktowy.

zdjęcie

Szkolenia  stacjonarne odbywają się w naszej sali konferencyjnej w Łodzi, ul. Romanowska 55F, pasaż usługowo-handlowy, lokal 15.

Program szkolenia
zdjęcie

Najbliższe szkolenie:

Formularz zapisu

Terminarz wszystkich szkoleń:

Formularz zapisu

Formularz zapisu

Więcej Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fast M.J. Orszańscy sp. j. moich danych osobowych wskazanych w niniejszym formularzu w celu sprzedaży i marketingu własnych produktów i usług.
Więcej Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Fast M.J. Orszańscy sp. j. za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail/numer telefonu zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Więcej Wyrażam zgodę na używanie przez Fast M.J. Orszańscy sp. j. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne.

*pola wymagane