Wdrażamy nasze technologie od 1994 roku

Głównym przedmiotem działalności firmy FAST Sp. z o.o. jest produkcja i wdrażanie oprogramowania do paszportyzacji sieci fastGIS.


Działalność w przedmiotowym zakresie prowadzimy od 1990 roku: w latach 1990-2001 jako FAST spółka cywilna, w latach 2001-2023 jako FAST M.J. Orszańscy spółka jawna, a od kwietnia 2023 jako FAST Sp. z o.o. 

Jesteśmy najstarszą i najbardziej doświadczoną firmą w Polsce wdrażającą systemy komputerowej paszportyzacji, pierwsze autorskie wdrożenie systemu komputerowej paszportyzacji sieci telekomunikacyjnej wykonaliśmy w 1994 roku.

Obecnie oferujemy bardzo nowoczesny i funkcjonalny system trzeciej generacji o nazwie fastGIS i możemy poszczycić się wdrożeniami w ponad 160 firmach, zakładach przemysłowych, urzędach i uczelniach w Polsce.
 

zdjęcie

Misja FAST Sp. z o.o.

Naszą misją jest dostarczanie dedykowanego autorskiego rozwiązania do paszportyzacji, w tym w szczególności dla branż teleinformatycznej i energetycznej. Oferowany przez nas System fastGIS wyróżnia się na tle konkurencji dzięki:

zdjęcie

Nowatorskiej konstrukcji

fastGIS wykorzystuje struktury XML przechowywane w bazie ORACLE SQL do zdefiniowania własnej konstrukcji i logicznej funkcjonalności aplikacji, dzięki czemu pozostaje jednym z najnowocześniejszych systemów paszporryzacji

zdjęcie

Szybkości wdrożenia

dzięki możliwości wizualnego projektowania fastGIS umożliwia osiągnięcie wyjątkowo krótkich terminów wdrożenia oraz dostosowania systemu do dynamicznie ewoluujących wymagań klientów,

zdjęcie

Sposobów integracji

dzięki wbudowanemu dostępowi do wielu źródeł danych, udostępnieniu i wykorzystywaniu usług WebServices REST, fastGIS umożliwia integrację wielu systemów informatycznych w ramach jednego systemu

zdjęcie

Elastyczności działania

fastGIS można dopasować do potrzeb klienta w niemal idealny sposób; niektóre prostsze zmiany w funkcjonowaniu można zrealizować w relatywnie krótkim czasie

zdjęcie

Funkcjonalności

w przypadku fastGIS paszportyzacja nie ma ograniczeń,może on realizować praktycznie dowolne zadania z nią związane

Prosta paszportyzacja
z fastGIS
- skontaktuj się z nami
i dowiedz się więcej

zdjęcie

Jarosław Orszański

693 901 183

biuro@fastgis.com

Więcej Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fast M.J. Orszańscy sp. j. moich danych osobowych wskazanych w niniejszym formularzu w celu sprzedaży i marketingu własnych produktów i usług.
Więcej Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Fast M.J. Orszańscy sp. j. za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail/numer telefonu zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Więcej Wyrażam zgodę na używanie przez Fast M.J. Orszańscy sp. j. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne.

* pola wymagane