Umieszczanie obiektów otoczenia

Obiekty otoczenia umieszcza się nieco prościej niż obiekty infrastruktury z tej przyczyny, że w większości przypadków ich reprezentacja graficzna jest dostępna na mapie. System fastGIS umożliwia hurtowe zaciągnięcie działek z danego obszaru administracyjnego (Gmina, Powiat, Województwo), tworzone są nowe paszporty działek i ich reprezentacje graficzne na mapie. Z kolei budynki mogą być zazwyczaj też zaciągnięte z internetu ale w inny sposób. Podsumowując, działek rysować nie trzeba, a budynek wystarczy zaznaczyć i wybrać opcję rysowania, wówczas automatycznie narysowany zostanie obrys budynku i będzie można przejść do uzupełnienia jego paszportu.

Nie znalazłeś interesującej Cie funkcji?

Tworzymy rozwiązania dedykowane Skontakuj się z nami

Prosta paszportyzacja
z fastGIS
- skontaktuj się z nami
i dowiedz się więcej

zdjęcie

Jarosław Orszański

693 901 183

biuro@fastgis.com

Więcej Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fast M.J. Orszańscy sp. j. moich danych osobowych wskazanych w niniejszym formularzu w celu sprzedaży i marketingu własnych produktów i usług.
Więcej Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Fast M.J. Orszańscy sp. j. za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail/numer telefonu zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Więcej Wyrażam zgodę na używanie przez Fast M.J. Orszańscy sp. j. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne.

* pola wymagane