Raporty do systemu SIIS (raporty do UKE)

Jedną z najważniejszych funkcjonalności systemu fastGIS jest możliwość generowania raportów do Urzędu Komunikacji Elektronicznej, które można zaimportować do systemu SIIS (Systemu Informacyjnego o Infrastrukturze Szerokopasmowej). Użytkownik ma możliwość wybrania zakresu raportowanych danych (linie kablowe, linie bezprzewodowe, połączenia, kolokacje, punkty styku, zakończenia, usługi i zasięgi węzłów radiowych), dodatkowych parametrów oraz operatora.

Nie znalazłeś interesującej Cie funkcji?

Tworzymy rozwiązania dedykowane Skontakuj się z nami

Prosta paszportyzacja
z fastGIS
- skontaktuj się z nami
i dowiedz się więcej

zdjęcie

Jarosław Orszański

693 901 183

biuro@fastgis.com

Więcej Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fast M.J. Orszańscy sp. j. moich danych osobowych wskazanych w niniejszym formularzu w celu sprzedaży i marketingu własnych produktów i usług.
Więcej Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Fast M.J. Orszańscy sp. j. za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail/numer telefonu zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Więcej Wyrażam zgodę na używanie przez Fast M.J. Orszańscy sp. j. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne.

* pola wymagane