Aplikacja przeglądarkowa WWW

System fastGIS jest wyposażony w aplikację przeglądarkową, która pozwala na przeglądanie i zmianę danych w dowolnej przeglądarce internetowej na komputerach stacjnarnych oraz urządzeniach mobilnych. Infrastruktura prezentowana w przeglądarce wygląda praktycznie tak samo w programie fastGIS. Oprócz możliwości przeglądania i zmian danych dostępne są diagramy sieci i urządzeń, zestawienia, raporty i wyróżnienia, pozycjonowanie mapy w zadanym adresie oraz w bieżącej pozycji GPS. Moduł jest przydatny dla osób pracujących w terenie oraz w biurze obsługi klienta w celu szybkiej weryfikacji dostępności usług pod danym adresem.

Aplikacja webowa, umożliwia wyświetlenie elementów infrastruktury telekomunikacyjnej w przeglądarce internetowej. Celem jest możliwość wyświetlenia danych zarówno na urządzeniach stacjonarnych jak i mobilnych.

 

Obsługa map i schematów


Po zalogowaniu się do aplikacji naszym oczom ukazuje się mapa pobrana z odpowiedniego serwera danych mapowych oraz infrastruktura wprowadzona w programie fastGIS. Istnieje możliwość uwidaczniania podkładów z sewisów OpenStreetMap, serwisó WMS/WMTS lub WFS.

 

Raporty i zestawienia


fastWEB pozwala na wygenerowanie raportu tabelarycznego zdefiniowanego w systemie fastGIS jako zapytania do bazy danych o obiekty podlegające wybranym kryteriom.

 

 

Wyszukiwanie adresu lub bieżącej pozycji na mapie


Aplikacja umożliwia wyszukanie danego miejsca, wystarczy wpisać ulicę i miejscowość  w oknie wyszukiwania lub funkcję automatycznego pozycjownowania na podstawie współrzędnych GPS urządzenia na którym uruchomiona została aplikacja.

 

Dostęp do paszportów elementów sieci


Paszporty obiektów wprowadzonych do bazy danych systemu fastGIS są dostępne na mapie lub diagramie w aplikacji fastWEB. Umożliwiają zmianę podstawowych danych o obiekcie.

 

Diagramy ideowe


Dla obszarów sieci, urządzeń i kabli możliwe jest prezentowanie diagramów ideowych tworzonych automatycznie na podstawie wprowadzanych danych. Diagramy sa te same co w programie fastGIS co skutkuje identyczną prezentacją tych samych danych w obu modułach.

 

Nie znalazłeś interesującej Cie funkcji?

Tworzymy rozwiązania dedykowane Skontakuj się z nami

Prosta paszportyzacja
z fastGIS
- skontaktuj się z nami
i dowiedz się więcej

zdjęcie

Jarosław Orszański

693 901 183

biuro@fastgis.com

Więcej Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fast M.J. Orszańscy sp. j. moich danych osobowych wskazanych w niniejszym formularzu w celu sprzedaży i marketingu własnych produktów i usług.
Więcej Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Fast M.J. Orszańscy sp. j. za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail/numer telefonu zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Więcej Wyrażam zgodę na używanie przez Fast M.J. Orszańscy sp. j. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne.

* pola wymagane