zdjęcie

Ogólnopolski operator ATM S.A. powtórnie wybiera fastGIS

Firma ATM wdrożyła system fastGIS w wersji 7 w roku 2013. Od tego czasu FAST nieprzerwanie świadczylo usługi opieki informatycznej. Z początkiem roku 2018 ATM podjęło decyzję o zakupie nowego rozwiązania w wersji 10, udostępniającego znacznie większe możliwości w stosunku do poprzedniej wersji systemu. Wdrożenie trwało kilka miesięcy i polegało na przeniesieniu wszystkich danych, kastomizacji oraz interfejsów z wesji poprzedniej do najnowszej. Firma ATM podpisała umowę na 4 letni okres utrzymania z możliwością jej przedużenia na okresy kolejne.

Powrót do listy Następny news

Prosta paszportyzacja
z fastGIS
- skontaktuj się z nami
i dowiedz się więcej

zdjęcie

Jarosław Orszański

693 901 183

biuro@fastgis.com

Więcej Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fast M.J. Orszańscy sp. j. moich danych osobowych wskazanych w niniejszym formularzu w celu sprzedaży i marketingu własnych produktów i usług.
Więcej Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Fast M.J. Orszańscy sp. j. za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail/numer telefonu zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Więcej Wyrażam zgodę na używanie przez Fast M.J. Orszańscy sp. j. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne.

* pola wymagane