zdjęcie

fastGIS raportuje do UKE PIT

Opublikowaliśmy wersję systemu fastGIS v 10.9 udostępniającą sprawozdawczość do PIT (Punkt Informacyjny ds. Telekomunikacji). Więcej o informacji na temat PIT znajduje się na stronie UKE: https://pit.uke.gov.pl/pl-pl/strona-glowna/

 

UKE PIT to (obok UKE SIIS) kolejny obowiązek sprawozdawczy określony w  ustawie z dnia 7 maja 2010 r. o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych (megaustawa), który wszyscy właściciele sieci telekomunikacyjnych powinni wypełnić.

 

System fastGIS pozwala na przygotowanie danych wprowadzonych do systemu paszportyzacji fastGIS w taki sposób, aby je przekazać hurtowo do PIT (oraz do SIIS). Program fastGIS w najnowszej wersji 10.9 jest dostępny do pobrania na stronie https://www.fastgis.com/moduly/fastgis-pst/do-pobrania


Wielu klientów już skorzystało w ostatnich dniach z fastGIS w celu zasilania systemu PIT danymi z fastGIS. To działa i jest bardzo proste !

 

Jak pracochłonne jest przygotowanie danych dla PIT ? Proszę zajrzeć do instrukcji dotyczącej tego fragmentu nowej funkcjonalności fastGIS.

http://ftp.fast-software.pl/fastgis/pliki/instrukcje/fastGIS-UKE-PIT.pdf

 

Zachęcamy do wykonania aktualizacji fastGIS do najnowszej wersji. Przed wykonaniem aktualizacji proszę o kontakt ze mną celem sprawdzenia, czy Państwa asysta techniczna jest aktywna i obejmuje dostarczanie nowych wersji oprogramowania, jeżeli nie – istnieje możliwość zakupu aktualizacji i odnowienia abonamentu na aktualizacje na korzystnych warunkach.

 

W celu uzyskania klucza aktywacyjnego po aktualizacji lub problemów technicznych proszę wysłać stosownego maila na adres support@fastgis.com lub zgłosić potrzebę przez system zarządzania wsparciem technicznym pod adresem https://support.fastgis.com

 

Powrót do listy Następny news

Prosta paszportyzacja
z fastGIS
- skontaktuj się z nami
i dowiedz się więcej

zdjęcie

Jarosław Orszański

693 901 183

biuro@fastgis.com

Więcej Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fast M.J. Orszańscy sp. j. moich danych osobowych wskazanych w niniejszym formularzu w celu sprzedaży i marketingu własnych produktów i usług.
Więcej Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Fast M.J. Orszańscy sp. j. za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail/numer telefonu zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Więcej Wyrażam zgodę na używanie przez Fast M.J. Orszańscy sp. j. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne.

* pola wymagane