zdjęcie

Paszportyzacja teleinformatyczna sieci zakładowej w Kopalni Węgla Brunatnego Bełchatów

PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. wybrało system fastGIS dla paszportyzacji teleinformatycznej sieci zakładowej w Kopalni Węgla Brunatnego Bełchatów. Program zostanie rozbudowany o specjalistyczne obiekty (przenośniki z wyposażeniem) używane w Kopalni. System zostanie wdrożony na 3 stanowiskach operatorskich. Ostateczny termin realizacji zamówienia uwzględniającego kastomizację określono na koniec roku 2018.

Powrót do listy Następny news

Prosta paszportyzacja
z fastGIS
- skontaktuj się z nami
i dowiedz się więcej

zdjęcie

Jarosław Orszański

693 901 183

biuro@fastgis.com

Więcej Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fast M.J. Orszańscy sp. j. moich danych osobowych wskazanych w niniejszym formularzu w celu sprzedaży i marketingu własnych produktów i usług.
Więcej Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Fast M.J. Orszańscy sp. j. za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail/numer telefonu zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Więcej Wyrażam zgodę na używanie przez Fast M.J. Orszańscy sp. j. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne.

* pola wymagane