zdjęcie

ATMAN Sp. z o.o. wdraża fastGIS

Warszawska spółka ATMAN, jeden z największych operatorów ogólnopolskich podpisał umowę o wdrożenie wersji 11 systemu fastGIS na 68 stanowiskach roboczych.

Umowa przewiduje migrację interfejsów wymiany danych z innymi systemami, migrację licznych kastomizacji oraz 3-letni program świadczenia wsparcia technicznego i aktualizacji do nowych wersji fastGIS, w tym najnowszej wersji 13 na rok 2023.
Powrót do listy Następny news

Prosta paszportyzacja
z fastGIS
- skontaktuj się z nami
i dowiedz się więcej

zdjęcie

Jarosław Orszański

693 901 183

biuro@fastgis.com

Więcej Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fast M.J. Orszańscy sp. j. moich danych osobowych wskazanych w niniejszym formularzu w celu sprzedaży i marketingu własnych produktów i usług.
Więcej Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Fast M.J. Orszańscy sp. j. za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail/numer telefonu zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Więcej Wyrażam zgodę na używanie przez Fast M.J. Orszańscy sp. j. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne.

* pola wymagane